Weekendowe granie

Kolejny pracowity weekend już za nami. Tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2009 którzy na boiskach Warszawianki rozegrali turniej, a chłopcy z rocznika 2010 rozegrali mecz kontrolny na Orliku Worobczuka z Gromem Warszawa.

Podczas turnieju rocznika 2009 pierwszą rundę nasz zespół przeszedł jak burza. W trzech spotkaniach grupowych odnieśliśmy komplet zwycięstw. Pokonaliśmy sąsiadów z WBS Warszawa, Deltę Warszawa oraz KS Konstancin. W każdym spotkaniu byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym od przeciwnika. Po takich występach z niecierpliwością oczekiwaliśmy na nasz ćwierćfinałowy pojedynek. Zmierzyliśmy się w nim z Mazurem Radzymin. Niestety nie był to nasz najlepszy występ. Zabrało nam niestety sił na rywalizację. Ostatecznie mimo walki, przegrywamy i kończymy turniej na bardzo dobrym 5 miejscu. Wykonaliśmy nasz plan minimum z nawiązką. Jednak aspirację mamy na jeszcze więcej 😊. Brawo chłopaki!!!

 

UKS Wilanowskie Wilki – WBS Warszawa 2:0

Bramki: Ciurzyński J., Gacek K.

 

UKS Wilanowskie Wilki – KS Konstancin 4:1

Bramki: Gacek K. x2, Hełmecki F., Drzazga M.

 

UKS Wilanowskie Wilki – K.S. Delta Warszawa II 2:1

Bramki: Kruk P., Wilczyński J.

 

Ćwierćfinał

UKS Wilanowskie Wilki – Mazur Radzymin 0:2

Grali: Hełmecki K., Bojanowski J., Tikhanov M., Hełmecki F., Wilczyński J., Kruk P., Gacek K., Stankiewicz J., Ciurzyński J., Miłosek M., Drzazga M.

 

Sparing rocznika 2010 z Gromem Warszawa przebiegał pod nasze dyktando. Chłopcy którzy do tej pory dostawali mniej szans na grę zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Rozegraliśmy dobre spotkanie, pokazując że nasi chłopcy naprawdę potrafią dobrze kopać piłkę.

UKS Wilanowskie Wilki – KS Grom Warszawa 3:1

Bramki: Ilewicz M., Wall F., Ciurzyński J.

Grali: Ciurzyński J., Witczak P., Bogucki Sz., Majkowski I., Brzeziński H., Wall F., Wyka F., Gawrychowski F., Wieczorek K., Świderski M., Tomaszewski B., Augustyniak J., Ilewicz M., Kwiatkowski M., Wacha M.