Pływanie

Sekcja Pływacka

Zapisy do Sekcji Pływackiej prowadzone są pod adresami:

Przedszkole: basen.przedszkole@wilanowskiewilki.waw.pl

Szkoła: basen.szkola@wilanowskiewilki.waw.pl

Zgłoszenie dziecka powinno zawierać:

  • imię, nazwisko i wiek dziecka
  • kontakt do rodzica (adres e-mail, nr telefonu)
  • preferowany dzień i godzinę zajęć oraz poziom zaawansowania dziecka

Miesięczna składka za Sekcję Pływacką wynosi 150,00 zł i jest płatna do 7-go każdego miesiąca przelewem na konto UKS Wilanowskie Wilki. Szczegóły w zakładce opłaty.

Miesięczna składka za Sportową Sekcję Pływacką (4 x w tygodniu) wynosi 400,00 zł. 

Zajęcia nauki pływania prowadzone są na basenach Obiektu Sportowego przy Zespole Szkół nr 79 w Warszawie przez Panie Joannę Kamińską i Edytę Lango.

asia38Joanna Kamińska– ukończyła AWF Warszawa, trenowała pływanie wyczynowo w UKS Polonez Wyszków, trener pływania, instruktor fitness, korektywy. Od trzech lat instruktor pływania w szkółce MIKO, od września prowadzi zajęcia sportowe z przedszkolakami, gdzie poprzez gry i zabawy  uczy pełnej i świadomej aktywności ruchowej.

 

na kajakuEdyta Lango– ukończyła AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas studiów zrobiła specjalizację z pływania i uzyskała tytuł instruktora pływania, a następnie trenera II klasy pływania.Od 2007 roku uczy pływać dzieci i młodzież. Z wykształcenia jest również nauczycielem wychowania przedszkolnego. Od 2016 roku pracuje jako nauczyciel w Szkole Podstawowej numer 358 w Warszawie.