Piłka Nożna

Zapisy do Sekcji Piłki Nożnej prowadzone są pod adresami:

Przedszkole:  pilka.nozna.przedszkole@wilanowskiewilki.waw.pl

Szkoła : pilka.nozna.szkola@wilanowskiewilki.waw.pl

UKS_WILKI_LOGO_popr2-02

Sekcja Piłki Nożnej

 

Zajęcia w sezonie jesiennym i wiosennym prowadzone będą na Orliku przy ulicy Worobczuka, a w sezonie zimowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 358

Zajęcia Sekcji Piłki Nożnej prowadzone są przez trenerów Artura Woźniaka i  Marcina Czeczko przy wsparciu  Tadeusza Epszteina.

Artur Woźniak– Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener piłkarski. Pod swoimi skrzydłami prowadził młodzieżowych Reprezentantów Polski oraz Mazowsza. Występował ze swoimi zespołami w najwyższych klasach rozgrywkowych. Od wielu lat pracuje jako trener środowiskowy na Wilanowskich Orlikach. Obecnie przygodę ze sportem kontynuuję również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 358 w Warszawie. Posiada uprawnienia Trenera Piłki Nożnej II Klasy oraz Instruktora siatkówki i kulturystyki. Dodatkowo występował jako Trener Dziecięcej Eskorty McDonald’s  Euro 2008 i 2012 oraz Trener „Najostrzejszej Drużyny Gillette” 2012-go roku.

Marcin Czeczko– absolwent bielskiej AWF z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Pan Marcin jest nauczycielem Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 358 w Wilanowie. Od wielu lat, z powodzeniem prowadzi zajęcia z windsurfingu i kitesurfingu dla różnych grup wiekowych. Jest również instruktorem narciarstwa z wieloletnim stażem i z wieloma godzinami przepracowanymi na stoku narciarskim. Na co dzień interesuję się filmem, podróżami oraz szeroko pojętym nauczaniem ruchu.

Marcin Gajos – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu warszawskich klubach m.in. Varsovia, Drukarz Warszawa, Agrykola. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń m.in. Football Lab, Piłka nożna dla dzieci, Cover coaching clinic. W 2019 roku odbył staż w Lech Poznań. Warto również dodać , że posiada dyplom UEFA B. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, ponieważ na co dzień jest nauczycielem i wychowawcą w SP 358 w Warszawie. Jest osobą zdeterminowaną, nastawioną na sukces, poprzez ciężką pracę oraz dobrą zabawę na treningach