Piłka Nożna

UKS_WILKI_LOGO_popr2-02

Sekcja Piłki Nożnej

 

 

Zajęcia w sezonie jesiennym i wiosennym prowadzone będą na Orliku przy ulicy Worobczuka, a w sezonie zimowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 358

Zapisy do Sekcji Piłki Nożnej prowadzone są pod adresami:

Przedszkole:  pilka.nozna.przedszkole@wilanowskiewilki.waw.pl

Szkoła : pilka.nozna.szkola@wilanowskiewilki.waw.pl

Miesięczna składka za Sekcję Piłki Nożnej wynosi 150,00 zł i jest płatna do 7-go każdego miesiąca przelewem na konto UKS Wilanowskie Wilki. Szczegóły w zakładce opłaty.

Zajęcia Sekcji Piłki Nożnej prowadzone są przez trenerów Artura Woźniaka i  Marcina Czeczko przy wsparciu  Tadeusza Epszteina.

Artur Woźniak– Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener piłkarski. Pod swoimi skrzydłami prowadził młodzieżowych Reprezentantów Polski oraz Mazowsza. Występował ze swoimi zespołami w najwyższych klasach rozgrywkowych. Od wielu lat pracuje jako trener środowiskowy na Wilanowskich Orlikach. Obecnie przygodę ze sportem kontynuuję również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 358 w Warszawie. Posiada uprawnienia Trenera Piłki Nożnej II Klasy oraz Instruktora siatkówki i kulturystyki. Dodatkowo występował jako Trener Dziecięcej Eskorty McDonald’s  Euro 2008 i 2012 oraz Trener „Najostrzejszej Drużyny Gillette” 2012-go roku.

Marcin Czeczko– absolwent bielskiej AWF z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Pan Marcin jest nauczycielem Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 358 w Wilanowie. Od wielu lat, z powodzeniem prowadzi zajęcia z windsurfingu i kitesurfingu dla różnych grup wiekowych. Jest również instruktorem narciarstwa z wieloletnim stażem i z wieloma godzinami przepracowanymi na stoku narciarskim. Na co dzień interesuję się filmem, podróżami oraz szeroko pojętym nauczaniem ruchu.