Narty

Sekcja Narciarska

Zajęcia Sekcji Narciarskiej odbywają się od października do marca na Górce Szczęśliwickiej. Prowadzone przez współpracujących z UKS WW instruktorów z Hello-Sport są zarówno zajęcia grupowe jak również indywidualne. Organizowane są również rodzinne obozy szkoleniowe. W sezonie 2017/2018 planujemy zorganizowanie wyjazdów w grudniu i marcu do Białki Tatrzańskiej jak również rodzinnego wyjazdu do Val di Zoldo przy zboczu góry Civetta.
Wyjazdy te są organizowane we współpracy z  Hello-Sport.

Więcej informacji dotyczących Sekcji Narciarskiej oraz zapisy do sekcji prowadzone są pod adresem: narty@wilanowskiewilki.waw.pl

 

 

hello-sport3Hello-Sport specjalizuje  się w nauce oraz doskonaleniu narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu. Misją tej inicjatywy jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia – szczególnie wśród najmłodszych. Zajęcia na stoku prowadzone są z dziećmi od 3 roku życia, młodzieżą oraz dorosłymi. Szkolenia odbywają się według programu nauczania opartego na wieloletnim doświadczeniu według zasady „przez zabawę do sportu”. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub grupowo. Szkołę tworzą absolwenci warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy dzięki studiom zdobyli wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi. Kadrę stanowią osoby, które ze sportem związane są od najmłodszych lat. Instruktorzy swoją pasją i pozytywną energią pragną zarazić swoich podopiecznych. Posiadają kwalifikacje pedagogiczne i uprawnienia trenerskie.