Gimnastyka z Elementami Tańca

Sekcja Gimnastyki z Elementami Tańca 

ZAPISY NA ZAJĘCIA odbywają się:

  1. Dla grupy początkującej kl. 0-3 (dzieci które wcześniej nie chodziły na zajęcia), kl. 0-1 oraz przedszkolako pod adresem: gimnastyka.korekcyjna@wilanowskiewilki.waw.pl ( proszę wysłać maila podając imię i nazwisko dziecka , klasę, telefon do rodzica)
  2. Dla grupy zaawansowanej kl. 1-3 (dzieci, które wcześniej chodziły na zajęcia), kl. 4-8 oraz grupy mieszanej kl. 0-3 w piątek o godz. 15.30 za pomocą formularza internetowego. Kliknij TUTAJ, aby przejść na stronę formularza

Kontakt z koordynatorem sekcji dla grup z pkt 1: gimnastyka.korekcyjna@wilanowskiewilki.waw.pl

Kontakt z koordynatorem sekcji dla grup z pkt 2: gimnastyka.artystyczna@wilanowskiewilki.waw.pl

PLAN ZAJĘĆ 2019/2020

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA gr. początkująca (dla uczniów klas 0-3 nieuczęszczających wcześniej na ww. zajęcia,
bądź mających trudności w wykonaniu ćwiczeń)

wtorek 9:30-10:30 sala lustrzana (brak miejsc)
środa 14:30-15:30 sala judo (brak miejsc)
piątek 9:30-10:30 sala lustrzana

wtorek 17:00 – 18:00 przedszkolaki 5-6 lat, dolna sala ruchowa

Uczniowie z kl. 0 i 1 będą zabierani przed zajęciami sprzed stołówki w nowym budynku szkoły. Uczniowie kl. 2-3 samodzielnie docierają na zajęcia (jeśli kl. 2 także chcą przejść z trenerem łącznikiem między budynkami, to oczywiście też zapraszamy). 

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA gr. zaawansowana (dla uczniów klas 1, 2 i 3 uczęszczających wcześniej na ww zajęcia)

poniedziałek 14:30-15:30 sala judo
poniedziałek 15:30-16:30 sala judo
środa 15:30-16:30 sala judo

Uczniowie z kl. 1 będą zabierani przed zajęciami sprzed stołówki w nowym budynku szkoły. Uczniowie kl. 2-3 samodzielnie docierają na zajęcia (jeśli kl. 2 także chcą przejść z trenerem łącznikiem między budynkami, to oczywiście też zapraszamy). 

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA gr. dla klas 4-8

piątek 14:30-15:30 sala judo (brak miejsc)

Uczniowie samodzielnie przychodzą na zajęcia
pod wyznaczone sale.

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA dla klas 0-3 grupa dla dzieci zarówno początkujących jak i zaawansowanych
piątek 15:30-16:30 sala judo (brak miejsc)

Uczniowie z kl. 0 i 1 będą zabierani przed zajęciami sprzed stołówki w nowym budynku szkoły. Uczniowie kl. 2-3 samodzielnie docierają na zajęcia (jeśli kl. 2 także chcą przejść z trenerem łącznikiem między budynkami, to oczywiście też zapraszamy). 

Zajęcia dla wszystkich grup ruszają 16 września br.

Miesięczna składka za Sekcję Gimnastyki z Elementami Tańca wynosi 75,00 zł i jest płatna do 7-go każdego miesiąca przelewem na konto UKS Wilanowskie Wilki. Szczegóły w zakładce opłaty.

Gimnastyka z elementami tańca to zajęcia, które mają na celu nabywanie umiejętności współdziałania w grupie, rozwijanie umiejętności samokontroli i samooceny rozwoju fizycznego, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz poczucia rytmu, usprawnianie poszczególnych części ciała, rozciąganie mięśni i kształtowanie gibkości oraz utrwalanie zachowań prozdrowotnych. Uczą one wykorzystania muzyki jako narzędzia do tworzenia choreografii oraz wyrażania emocji poprzez ruch, podstawowych kroków tanecznych oraz wykonywania ich z gracją i wdziękiem, doskonalenia umiejętności poruszania się w rytm muzyki, kształtowania płynności i estetyki ruchu oraz orientacji w przestrzeni, wyrażania muzyki i ekspresji ruchu. Zajęcia GIMNASTYKI Z ELEMENTAMI TAŃCA są idealnym wstępem do nauki podstawowych elementów gimnastycznych, aby potem móc przejść do skomplikowanych już elementów akrobatycznych. Łączą w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe, taneczne i specjalistyczne.

anna-majchrzakZajęcia prowadzi Pani Anna Jastrzębska. Optymistyczna, kreatywna i tryskająca pozytywną energią nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie. Absolwentka Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością „Wychowanie zdrowotne i korektywa”. Ukończyła studia magisterskie oraz doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.  Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej i sportowej oraz instruktora fitness.