Zajęcia edukacyjne

Szanowni Państwo,

Zarząd UKS Wilanowskie Wilki, w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły, zachęca do skorzystania z oferty dotyczącej grupowych zajęć,  rozszerzających wiedzę w następujących dziedzinach:

– język polski,
– matematyka,
– przyroda,
– planszówki i gry strategiczne,
– praca technika.

Zajęcia skierowane są dla uczniów klas 4-6 i prowadzone będą przez doświadczoną i skrupulatnie wybraną kadrę nauczycielską (poza lekcjami czyli w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku), która pomoże naszym dzieciom w rozszerzaniu zainteresowań, nabywaniu wiedzy, a być może przyczyni się do odkrycia pasji w wybranej dziedzinie.

Zajęcia będą się odbywały w salach Szkoły Podstawowej nr 358 przy ul. Ledóchowskiej 10. Cena za 45-minutowe warsztaty w 6-osobowej grupie będzie wynosiła 120 zł (20 zł za osobę).

Uprzejmie prosimy zainteresowanych Państwa o udzielenie odpowiedzi ze wskazaniem na jakiego rodzaju przedmiot/y będzie uczęszczało Państwa dziecko oraz który dzień tygodnia byłby najkorzystniejszy. Ta wstępna informacja pozwoli nam na zorganizowanie sal i zaplanowanie terminów poszczególnych zajęć. W temacie maila proszę wpisać „zajęcia edukacyjne”.

Kontakt: gimnastyka.korekcyjna@wilanowskiewilki.waw.pl 

Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku braku wystarczającej liczby chętnych na wybrane zajęcia, nie dojdzie do ich rozpoczęcia.