O nas

UKS_WILKI_LOGOSzanowni Państwo!

W 2015 r. wraz z grupą rodziców – mieszkańców Wilanowa, założyliśmy klub sportowy dla
naszych dzieci. Na początku chcieliśmy tylko, aby nasze dzieci dobrze jeździły na nartach. Okazało się
jednak, że nasz pomysł zajęć ruchowych dla dzieci – na miejscu, w wilanowskich placówkach oświatowych, zaraz po lekcjach, z najlepszymi dostępnymi trenerami, i wreszcie w przystępnej cenie, zyskał wielu zwolenników. Tylu, że w ostatnich latach mieliśmy ponad 500 członków.

Co robimy? Stawiamy na zajęcia ruchowe zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców: 
prowadzimy gimnastykę artystyczną z elementami tańca, zajęcia ogólnorozwojowe dla chłopców, akrobatykę i gimnastykę korekcyjną. Gramy w piłkę nożną– nasze cztery drużyny grają w lidze MPZN, i pływamy – ponad 150 zawodników doskonali swoje umiejętności. Ponad 2000 dzieci z naszej dzielnicy jeździ na nartach! A rodzice? Panowie grają w piłkę nożną, a nasze Mamuśki – są świetnymi siatkarkami!

Powiecie Państwo – klub jak każdy inny. No właśnie, nie. Klub prowadzimy społecznie dla naszych dzieci. Klub rośnie wraz z nimi. Reagujemy, dostosowujemy się, pracujemy wspólnie. Naszym
nadrzędnym celem jest tworzenie wspólnoty i bycie razem. Kiedyś to był trzepak, dziś zajęcia w UKS Wilanowskie Wilki! Bądźmy razem, twórzmy wspólnotę, ruszajmy się!

Zapraszamy na nasze zajęcia, obozy i rodzinne wyjazdy! Szczegóły na: wilanowskiewilki.waw.pl

Do zobaczenia!
Zarząd UKS Wilanowskie Wilki